Zamknij Szanowni Państwo, nasze serwisy internetowe wykorzystują pliki cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.
Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Szczegółowe informacje dotyczące naszej polityki cookies są dostępne tu.
 
 

Cykliczne zajęcia w MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi zaprasza mieszkańców na szereg nieodpłatnych zajęć cyklicznych oraz  imprez sportowych w okresie od 15 do 26 marca 2017:

Środa, 15 marca
09:00-15:00 - zajęcia w ramach programu "Sprawny Przedszkolak" - tylko grupy zorganizowane (łódzkie przedszkola)
10:00-13:30 - wyścigi rzędów organizowane w ramach "Sześcioboju Drużynowego o Puchar Dyrektora MOSiR" (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-10:45 - ćwiczenia rozciągająco stabilizujące (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 - nordic walking (Park im. Piłsudskiego, zbiórka przed DPS przy ul. Krzemienieckiej)
12:00-13:30 - nordic walking (Park im. Mickiewicza, zbiórka na parkingu przy ul. Zgierskiej)
12:30-13:30 - gimnastyka dla seniorów (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
12:30-13:30 - gimnastyka dla seniorów (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:15-15:00 - instruktaż nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul. Małachowskiego 7)
14:15-15:45 - nordic walking (Park im. Poniatowskiego, zbiórka na parkingu przy ul. Inżynierskiej i Parkowej)
15:00-17:00 - nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul. Małachowskiego 7)
17:00-18:00 - sanda prowadzone w ramach CSiKJ (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
18:00-19:25 - samoobrona dla kobiet (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
19:35-21:00 - samoobrona dla wszystkich od 14 roku życia (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)

Czwartek 16 marca
08:00-08:45 - gimnastyka w wodzie (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:00-09:45 - gimnastyka w wodzie (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:00-15:00 - zajęcia w ramach programu "Sprawny Przedszkolak" - tylko grupy zorganizowane (łódzkie przedszkola)
10:00-11:00 - tai chi - gr. zaawansowana (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 - nordic walking ("Stawy Jana" przy ul. Rzgowskiej 247, zbiórka przed restauracją "Dworek")
11:00-11:45 - ćwiczenia w wodzie wzmacniające mięśnie przykręgosłupowe i brzucha (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
13:00-14:30 - nordic walking (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2, zbiórka przed pływalnią)
14:30-15:30 - gimnastyka dla seniorów (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
16:30-18:00 - nordic walking (Park im. Piłsudskiego, zbiórka na rogu ul. Konstantynowskiej i al. Unii)
16:30-17:30 - fitness, ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
19:00-20:30 - aikido prowadzone w ramach CSiKJ (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)

Piątek, 17 marca
09:00-15:00 - zajęcia w ramach programu "Sprawny Przedszkolak" - tylko grupy zorganizowane (łódzkie przedszkola)
09:30-14:30 - zawody z mini zapasów organizowane w ramach programu "Mali Siłacze na Maty" (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:00 - gimnastyka dla seniorów (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
12:30-13:20 - gimnastyka dla seniorów (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
13:00-14:00 - gimnastyka dla seniorów (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
13:30-14:30 - nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul. Małachowskiego 7)
15:00-17:00 - nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul. Małachowskiego 7)
18:00-19:25 - samoobrona dla wszystkich od 14 roku życia (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
18:30-20:00 - aikido prowadzone w ramach CSiKJ (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
19:35-21:00 - samoobrona dla kobiet (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)

Sobota, 19 marca
09:00 - 247. parkrun - bieg na dystansie 5 kilometrów z pomiarem czasu (Park im. Poniatowskiego)
08:00 - Grad Prix Łódź City Trail (Park im. 3-go Maja)

Poniedziałek, 20 marca
08:00-08:45 - gimnastyka w wodzie (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:00-09:45 - gimnastyka w wodzie (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:00- 09:45 - gimnastyka usprawniająca dla podopiecznych DPS (DPS przy ul. Rudzkiej 56)
09:00-15:00 - zajęcia w ramach programu "Sprawny Przedszkolak" - tylko grupy zorganizowane (łódzkie przedszkola)
10:00-10:45 - ćwiczenia w wodzie wzmacniające mięśnie przykręgosłupowe i brzucha (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
10:00-11:30 - nordic walking ("Stawy Jana" przy ul. Rzgowskiej 247, zbiórka przed restauracją "Dworek")
10:30-11:30 - tai chi - gr. początkująca(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
12:30-13:30 - gimnastyka dla seniorów (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
14:15-15:00 - instruktaż nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul. Małachowskiego 7)
14:30-15:30 - ćwiczenia rozciągająco stabilizujące (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:30-16:00 - nordic walking (Park im. Poniatowskiego, zbiórka na parkingu przy ul. Inżynierskiej i Parkowej)
15:00-17:00 - nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul. Małachowskiego 7)
17:00-20:00 -Akademia Młodych Orłów- zajęcia piłkarskie dla dzieci zakwalifikowanych do udziału podczas "Dni Talentu" (Orlik "Stawy Jana" przy ul. Rzgowskiej 247)
18:00-19:25 - samoobrona dla wszystkich od 14 roku życia (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
19:30-21:00 - sambo prowadzone w ramach CSiKJ (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
19:35-21:00 - samoobrona dla kobiet (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)

Wtorek, 21 marca
09:00-15:00 - zajęcia w ramach programu "Sprawny Przedszkolak" - tylko grupy zorganizowane (łódzkie przedszkola)
10:00-10:45 - gimnastyka w wodzie (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
11:00-11:45 - gimnastyka w wodzie (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
12:00-12:45 - ćwiczenia w wodzie wzmacniające mięśnie przykręgosłupowe i brzucha (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
16:30-18:00 - fitness, ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
17:00-20:00 -Akademia Młodych Orłów- zajęcia piłkarskie dla dzieci zakwalifikowanych do udziału podczas "Dni Talentu" (Orlik "Stawy Jana" przy ul. Rzgowskiej 247)
17:30-20:30 - warsztaty GO prowadzone w ramach CSiKJ (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
19:00-20:30 - aikido prowadzone w ramach CSiKJ (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)

Środa, 22 marca
09:00-15:00 - zajęcia w ramach programu "Sprawny Przedszkolak" - tylko grupy zorganizowane (łódzkie przedszkola)
10:00-10:45 - ćwiczenia rozciągająco stabilizujące (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 - nordic walking (Park im. Piłsudskiego, zbiórka przed DPS przy ul. Krzemienieckiej)
12:00-13:30 - nordic walking (Park im. Mickiewicza, zbiórka na parkingu przy ul. Zgierskiej)
12:30-13:30 - gimnastyka dla seniorów (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
12:30-13:30 - gimnastyka dla seniorów (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:15-15:00 - instruktaż nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul. Małachowskiego 7)
14:15-15:45 - nordic walking (Park im. Poniatowskiego, zbiórka na parkingu przy ul. Inżynierskiej i Parkowej)
15:00-17:00 - nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul. Małachowskiego 7)
17:00-18:00 - sanda prowadzone w ramach CSiKJ (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
17:00-20:00 -Akademia Młodych Orłów- zajęcia piłkarskie dla dzieci zakwalifikowanych do udziału podczas "Dni Talentu" (Orlik "Stawy Jana" przy ul. Rzgowskiej 247)
18:00-19:25 - samoobrona dla kobiet (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
19:35-21:00 - samoobrona dla wszystkich od 14 roku życia (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)

Czwartek 23 marca
08:00-08:45 - gimnastyka w wodzie (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:00-09:45 - gimnastyka w wodzie (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:00-15:00 - zajęcia w ramach programu "Sprawny Przedszkolak" - tylko grupy zorganizowane (łódzkie przedszkola)
10:00-11:00 - tai chi - gr. zaawansowana (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 - Wiosenny, integracyjny marsz nordic walking (zbiórka przed restauracją "Dworek" przy ul. Rzgowskiej 247)
11:00-11:45 - ćwiczenia w wodzie wzmacniające mięśnie przykręgosłupowe i brzucha (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
13:00-14:30 - nordic walking (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2, zbiórka przed pływalnią)
14:30-15:30 - gimnastyka dla seniorów (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
16:30-18:00 - nordic walking (Park im. Piłsudskiego, zbiórka na rogu ul. Konstantynowskiej i al. Unii)
16:30-17:30 - fitness, ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
17:00-20:00 -Akademia Młodych Orłów- zajęcia piłkarskie dla dzieci zakwalifikowanych do udziału podczas "Dni Talentu" (Orlik "Stawy Jana" przy ul. Rzgowskiej 247)
19:00-20:30 - aikido prowadzone w ramach CSiKJ (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)

Piątek, 24 marca
09:00-15:00 - zajęcia w ramach programu "Sprawny Przedszkolak" - tylko grupy zorganizowane (łódzkie przedszkola)
10:00-11:00 - gimnastyka dla seniorów (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
12:30-13:20 - gimnastyka dla seniorów (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
13:00-14:00 - gimnastyka dla seniorów (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
13:30-14:30 - nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul. Małachowskiego 7)
15:00-17:00 - nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul. Małachowskiego 7)
17:00-20:00 -Akademia Młodych Orłów- zajęcia piłkarskie dla dzieci zakwalifikowanych do udziału podczas "Dni Talentu" (Orlik "Stawy Jana" przy ul. Rzgowskiej 247)
18:00-19:25 - samoobrona dla wszystkich od 14 roku życia (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
18:30-20:00 - aikido prowadzone w ramach CSiKJ (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
19:35-21:00 - samoobrona dla kobiet (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)

Sobota, 25 marca
08:30 - "III Wiosenny Cross" organizowany w ramach Cyklu Biegów Przełajowych o Puchar Dyrektora MOSiR oraz Mistrzostw Łodzi Gimnazjalistów w biegach przełajowych - bieg na dystansie 10 kilometrów z pomiarem czasu ("Stawy Stefańskiego" przy ul. Patriotycznej 3)
09:00 - 248. parkrun, bieg na dystansie 5 kilometrów z pomiarem czasu (Park im. Poniatowskiego)
17:00 - gimnastyka sportowa dla dzieci i młodzieży współorganizowana z REGIMIS - zapisy pod nr. tel.: 42/ 2721428 (hala sportowa przy ul. Karpackiej 61)
18:00 - gimnastyka sportowa dla rodzin współorganizowana z REGIMIS - zapisy pod nr. tel.:42/ 2721428 (hala sportowa przy ul. Karpackiej 61)

Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.mosir.lodz.pl lub pod numerem telefonu 42/ 27 21 428.